top of page
556392510_C4_Portal_What_s_New_Chime_Hea

ODOMKNITE SILU
VÁŠHO DOMOVA

POVEDZ AHOJ
VAŠEJ NÁVŠTEVE

Predstavujeme Chime, prvý videovrátnik určený pre inteligentnú domácnosť Control4. Vďaka Chime môžu majitelia domov vidieť a rozprávať sa s návštevníkmi pred vchodovými dverami z mobilnej aplikácie Control4 alebo dotykovej obrazovky, zatiaľ čo ovládajú akékoľvek inteligentné domáce funkcie, aké si len môžu predstaviť. Zvonkohra poskytuje všetko, čo by ste od videotelefónu očakávali, a ešte oveľa viac, pretože využíva výkon inteligentnej domácnosti na zabezpečenie pohodlia, bezpečnosti a duševnej pohody.

  • Video zvonček, ktorý sa plne integruje do Control4 Smart Home

  • 5 MP fotoaparát s prirodzeným obojsmerným zvukom

  • 180-stupňové zorné pole, nočný režim a IR LED

  • Zobrazenie histórie s prehrávaním udalostí a videa

  • Verzie PoE a Wi-Fi

  • Dostupné v povrchoch saténový nikel a čierna

556392510_C4_Portal_What_s_New_Chime_Pof
556392510_C4_Portal_What_s_New_Chime_Not

OKAMŽITÉ OZNÁMENIA
KONTROLUJTE SVOJ DOMOV

Dostávajte upozornenia, keď niekto zazvoní, či už ste doma alebo na cestách. Pri komunikácii s návštevníkmi pri vchodových dverách ovládajte svoj inteligentný dom z mobilnej aplikácie Control4 bez toho, aby ste museli hovor opustiť - okamžite zapnite svetlá, deaktivujte alarm alebo otvorte garážovú bránu. Prispôsobte si, čo môžu vlastníci domu vo svojej inteligentnej domácnosti ovládať, pomocou usporiadaných scén alebo automatizovaných udalostí. Ak príde nejaký návštevník, deaktivujte alarm, rozsvieťte svetlo a odomknite dvere pomocou „uvítacej scény“. Alebo automaticky naprogramujte zvonenie tak, aby začalo nahrávať, ak je na príjazdovej ceste po polnoci pohyb.

POZRITE SI HISTÓRIU Z
TELEFÓNU ALEBO DOTIKOVEJ OBRAZOVKY

Ak sa rozhodnete ignorovať zvonenie pri dverách alebo Vám chýba upozornenie na zvonenie, žiadny problém. Smart Home OS 3 vám umožní vrátiť sa späť a sledovať videozáznam priamo z mobilnej aplikácie Control4 alebo dotykových obrazoviek. A nielen, že môžete vidieť, čo sa stalo pri predných dverách, ale poskytuje tiež Historický prehľad na to, čo sa stalo vo vašej inteligentnej domácnosti počas celého dňa. Zistite, kto prišiel ku dverám, kedy bol doručený balík, kedy bol odblokovaný bezpečnostný systém a ešte oveľa viac.

556392510_C4_Portal_What_s_New_Chime_Vie
C4_Portal_Chime_Icons_Capture.jpg

ZACHYŤTE VŠETKO

Ohromujúca kvalita videa 5 MP HD sľubuje, že majiteľom domov nič neunikne a vstavaný nočný režim sníma zábery tak zreteľne, akoby boli snímané za bieleho dňa. Vďaka 180-stupňovému zornému poľu je zaistené zabezpečenie každého centimetra nehnuteľnosti.

C4_Portal_Chime_Icons_Cloud.jpg

CLOUD ÚLOŽISKO

Okrem okamžitého sledovania, kto je predo dvermi, umožňuje Chime majiteľom domov sledovať ich nehnuteľnosť nepretržite. Zvonček ukladá sedem dní videozáznamov v cloude na prehrávanie prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo dotykových obrazoviek Control4. V domácnostiach s komplexnými systémami sledovania môžete spárovať Chime so záznamom do miestneho NVR, aby ste získali prístup k záznamom dlhšie ako sedem dní.

C4_Portal_Chime_Icons_Mobile_Touchscreen

TELEFÓN A DOTIKOVÁ OBRAZOVKA

Majitelia domov môžu dokonca pomocou zariadenia Chime hovoriť s ostatnými v dome. Jednoducho zavolať na ďalšie dotykové obrazovky Control4 v domácnosti, že je pripravená večera, alebo zavolať na dotykové obrazovky z telefónu, keď ste na cestách.  A teraz, keď sa Intercom Anywhere stáva súčasťou mobilnej aplikácie pre  OS 3, je táto funkcia ešte zaujímavejšia.

C4_Portal_Chime_Icons_Motion_Zones_1.jpg

5 VOLITEĽNÝCH POHYBOVÝCH ZÓN

Pokročilá detekcia pohybu s piatimi nastaviteľnými zónami a ovládacími prvkami citlivosti chránia kritické oblasti objektu a zároveň znižujú počet falošných oznámení spôsobených vzdialenou premávkou alebo okoloidúcimi. Zákazníci môžu napríklad chcieť okamžité upozornenie, keď niekto vstúpi na verandu, ale jednoducho začnú nahrávať bez upozornenia, keď sa vo dvore niekto pohybuje.

bottom of page