top of page

Hudba zlepšuje náladu, vytvára atmosféru a priestor, v ktorom sa cítite skutočne dobre. To vieme. Preto systém Control4 umožňuje spustiť vybranú hudbu/streamovaciu službu/internetové rádio v jednej miestnosti, vo viacerých miestnostiach alebo v celom dome. Stačí si vybrať správne tlačidlo a Vaša domácnosť ožije hudbou.

Control4 ponúka mnoho možností výberu streamovacích služieb bez toho, aby ste potrebovali ďalšie zariadenie. Samozrejme, je možné, že tieto streamovacie služby vyžadujú, aby ste mali zriadené konto (napr. Spotify, Tidal), a takisto existujú isté obmedzenia vzhľadom na geografickú polohu a samotné pravidlá používania jednotlivých streamovacích služieb. 

Vychutnávať si kvalitný zvuk. Poradíme Vám pri výbere kvalitného audio systému, aby ste si u Vás doma mohli užiť radosť z kvalitnej produkcie hudby. Časy chrapčiacich reproduktorov predsa už pominuli.

Staňte sa čarodejníkom. Stlačením jedného tlačidla alebo hlasovým príkazom dokážete zapnúť obľúbenú hudobnú stanicu, prípadne stlmiť svetlá, či zamknúť vchodové dvere. A ocitnete sa v zázračnej atmosfére domova.

 

 

 

PRE ZÁŽITOK Z HUDBY PRIAMO DOMA

bottom of page