top of page
411015277-Design-NEEO-Portal-Banners-v1c

AHOJ NEEO
VITAJ DO OS3

VÁŠ DOMOV
VO VAŠICH PRSTOCH

Požiadali sme o diaľkové ovládanie, ktoré zodpovedá životnému štýlu a preferenciám dizajnu najnáročnejších zákazníkov. Pozdravte Neeo, dotykový diaľkový ovládač vyvinutý špeciálne pre Control4 OS 3 Smart Home. Spoločnosť Neeo odborne začleňuje interaktívnu dotykovú obrazovku a fyzické tlačidlá, aby sa stala ideálnym rozhraním pre prispôsobené zážitky z inteligentnej domácnosti - vrátane televízie, hudby, osvetlenia, zámkov a ďalších.

Control4 Smart Home OS 3 zvýšil latku v oblasti inteligentnej domácnosti. Neeo teraz ponúka zákazníkom tieto možnosti v ručnom diaľkovom ovládači, vďaka čomu majú rýchly prístup k veciam, ktoré používajú najviac - k svojim obľúbeným streamovacím službám, najsledovanejším televíznym staniciam, zoznamom skladieb, inteligentným domácim scénam a ďalším.

Vďaka integrovanému OS 3 je rozhranie prispôsobené a známe.

411015223-Design-NEEO-What_s-New-Page-v1
C4_WWW_NEEO_Intro_Engineered.jpg

NAVRHNUTÉ PRE ELEGANCIU
SKONŠTRUOVANÉ PRE ŽIVOTNOSŤ

Neeo, výkonný, krásny a jednoduchý, bol starostlivo navrhnutý švajčiarskymi inžiniermi, aby stanovil nový štandard luxusných inteligentných domácich rozhraní. Neeo je vyrobené z opracovaného hliníka a je určené na ochranu dotykovej obrazovky od okraja po okraj, vďaka čomu je zariadenie neuveriteľne odolné. Neeo vyvažuje perfektne v ruke a stelesňuje sofistikovanosť, ktorá sa nachádza v špičkových mobilných zariadeniach.

  • Opracované hliníkové telo pôsobí vyvážene, luxusne a kultivovane

  • 3-palcová sklenená dotyková obrazovka s ostrým a jasným obrazom

  • Základné tlačidlá s hmatovou spätnou väzbou pre rýchly prístup k bežným funkciám

  • Intuitívne softvérové grafické rozhranie na vyhľadanie a prehrávanie obsahu

VYLEPŠENIE
OS 3 SMART HOME

Neeo využíva silu OS 3 vo vašom diaľkovom ovládaní a poskytuje rýchly prístup k veciam, ktoré zákazníci používajú najčastejšie. Pomocou mobilnej aplikácie Control4 alebo dotykovej obrazovky T3 a novej T4 si zákazníci môžu ľahko usporiadať svoje obľúbené položky, napríklad umiestniť svoje obľúbené športové kanály a Netflix dopredu a do stredu.

Inteligentné domáce ovládanie by malo byť bezproblémové, nie ťažkopádne. Vďaka jedinečnej kombinácii grafického rozhrania dotykovej obrazovky a základných tlačidiel sa Neeo ľahko učí a používa a umožňuje vytvárať obľúbené položky a rýchlo sa v nich pohybovať. Dotykový displej sa dokonca synchronizuje s obľúbenými položkami alebo scénami OS 3, takže akákoľvek zmena sa v rozhraní zobrazí automaticky.

411015223-Design-NEEO-What_s-New-Page-v1
411015223-Design-NEEO-What_s-New-Page-v1

FUNKCIE
KTORÉ CHCETE

Už sa nemusíte obávať vybitých batérií. Vďaka nabíjateľnej batérii, ktorá vydrží až päť dní, môžu zákazníci stráviť viac času odpočinkom a užívaním si svojej inteligentnej domácnosti a menej času hľadaním náhradných batérií. Pohodlná a štýlová dokovacia stanica navyše znamená, že Neeo bude stredobodom miestnosti - aj keď sa práve nepoužíva.

Pripojená domácnosť potrebuje kvalitnú sieť a Neeo využíva široké pokrytie a vyššiu šírku pásma Wi-Fi na zabezpečenie skutočného zážitku. Nechajte náš tím vytvoriť vynikajúce prostredie Wi-Fi.

VYTVORENÉ
PRE MILOVNÍKOV HUDBY

Neeo poskytuje grafický hudobný zážitok, ktorý zákazníci požadujú, vrátane väčšieho obalu, ľahkej navigácie v hudobnom obsahu a rýchleho prístupu k hlasitosti a stíšeniu pomocou fyzických tlačidiel.

Ľahko prehrávajte hudbu v rodinnej miestnosti, domácom kine a spálni, kde je Neeo okamžite k dispozícii, v okamihu, keď zoberiete diaľkový ovládač. A obľúbený OS 3 vám poskytuje rýchly prístup k streamovacím službám, staniciam, zoznamom skladieb, albumom a ďalším položkám jedným tlačidlom. Neeo prináša ešte lepší hudobný zážitok z celej domácnosti.

411015223-Design-NEEO-What_s-New-Page-v1
bottom of page