top of page

FIBARO Termostatická hlavica


Najinteligentnejšia termostatická hlavica. Teplotu môžete meniť manuálne, na diaľku, alebo nechať pracovať inteligentnú automatiku. Ušetrí Váš čas aj náklady na vykurovanie.

 

Ohromné spektrum možností

Termostatická hlavica FIBARO je inteligentná verzia štandardnej hlavice, ktorú bežne poznáte. Dokáže sama regulovať teplotu podľa Vašich osobných preferencií na základe zabudovaného teplotného senzoru, alebo externého čidla. Teplotu môžete tiež ľahko regulovať na diaľku pomocou mobilnej aplikácie. Vykúriť si byt na príjemnú telpotu ešte než sa vrátite z lyžovačky? Žiadny problém. Rovnako tak môže sama hlavica po Vašom odchode efektívne znížiť teplotu pre maximálnu úsporu.

 

Spôsoby zmeny teploty

Ručná zmena teploty

Teplotu môžete regulovať tak ako ste bežne zvyknutí. Najrýchlejší spôsob pre domácu reguláciu. Zmena teploty je naviac indikovaná pomocou farebného LED kruhu.

Vzdialená zmena teploty

Užite si komfort vzdialeného ovládania naplno vďaka mobilnej aplikácii FIBARO. Teplotu môžete jednoducho regulovať nech sa už nachádzate kdekoľvek na svete. Teplotu je možné dokonca nastaviť s presnosťou na 0,5°C.

Inteligentný rozvrh kúrenia

So systémom FIBARO môžete jednoducho nastaviť rozvrh kúrenia, ktorý sa presne prispôsobí Vášmu životnému štýlu. Stanovený plán môžete samozrejme na zvolený čas narušiť manuálnym ovládaním.

 

Prehľadná kontrola

Akonáhle sa priblížite k FIBARO termostatickej hlavici, rozsvieti sa farebný LED kruh, vďaka ktorému budete ihneď vedieť v akom teplotnom rozmedzí sa pohybuje Vaša domácnosť. Budete tak mať rýchly prehľad o aktuálnej teplote, bez toho aby ste zapínali mobilnú aplikáciu

 

Externý senzor teploty

Termostatická hlavica FIBARO je vybavená integrovaným čidlom teploty. Pre využitie plného potenciálu hlavice je však dobré využiť ešte externé čidlo teploty, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek budete chcieť. Vďaka tomu dosiahnete perfektnú teplotu v domácnosti. Jedno čidlo slúži ako referenčný bod až pre 3 rôzne termostatické hlavice FIBARO.

 

Funguje s väčšinou typov radiátorov

Hlavica funguje s s najčastejšie používanými typmi radiátorových ventilov. V balení okrem samotnej hlavice nájdete hneď niekoľko špeciálnych adaptérov, ktoré sa prispôsobia Vášmu konkrétnemu ventilu.Ľahko je tak možné integrovať na ventil typu M30 x 1,5, RTD-N, alebo RA-N.

 

Perfektná v každom detaile

Najpokročilejšie technológie v kombinácii s perfektným dizajnom robia celé zariadenie unikátnym. nechajte ovládnuť Výš domov inteligenciou termostatických hlavíc FIBARO. Ovládanie teploty nikdy nebolo jednoduchšie.
 
Individuálne programy
Zaistite si maximálne pohodlie a využite plány prispôsobené povahe jednotlivých miestností. Nastavte si teplotu presne podľa miestnosti, času a Vašich zvykov. Zaistite si napríklad vynikajúcu teplotu pri kúpeli, nahriate uteráky a príjemnú atmosféru. FIBARO následne teplotu zníži, keď sa kúpelňa nepoužíva.
 
Znížte náklady až o 42%
Technológie a inteligencia je to, čo odlišuje termostatickú hlavicu FIBARO od konkurencie. Pokročilý algoritmus a využitie časových programov dokáže efektívne znížiť Vaše náklady na vykurovanie až o 42%. Investícia do inteligentnej technológie FIBARO sa Vám tak veľmi skoro vráti. Vďaka tomu je celé riešenie taktiež veľmi šetrné k životnému prostrediu.
 
Spolupracuje s Apple HomeKit
Termostatická hlavica FIBARO sa okrem štandardnej Z-Wave verzie dodáva taktiež aj vo verzii kompatibilnej so systémom Apple HomeKit. Ovládajte hlavicu jednoducho pomocou Vašich Apple zariadení, tak ako ste bežne zvyknutý, alebo využite hlasové ovládanie Siri. Okrem termostatickej hlavice si môžete zakúpiť aj ďalšie produkty FIBARO s podporou HomeKit - Senzor na dvere a okná, Detektor pohybu, alebo detektor zaplavenia.

0 comments
bottom of page